KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252942
nr 1425 2942
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Hus, Monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 28x32
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:08:25
18/10 20:03:26
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg
Lis Husberg (f. 1920)